צור קשר חוגים וסדנאות פרופילדף הבית

בראש העין באוירה ביתית בסטודיו של עץ בין עצים וצמחיה, חוגים בזכוכית בקבוצות מאוד קטנות בנות 4 משתתפים מקסימום. חוגים לאורך זמן, המאפשרים עבודה חופשית-מספר המפגשים גמיש לפי התקדמות הלומד.
לימוד סוגי הזכוכית, שילוב אבקות, צבעים מיוחדים לתנור בטמפרטורה גבוהה, מוטות זכוכית, זכוכית גרוס ושילוב מתכות בזכוית. עבודה בשכבות והכנת תבניות. כל זה תוך התנסות בעיצוב ויצור תוצרים מגוונים כגון כלים שימושיים, דקורטיביים, תמונות, פסלים, שעונים, תמונות, תכשיטים ועוד.
כלי העבודה והמיכשור נמצאים בסטודיו ללא תשלום נוסף.
מספר מצומצם של תלמידים מאפשר לכל לומד לקבל יחס אישי ואפשרות לעבוד בכיוון וברמה המתאימים לו.
ורד מלמדת פיוזינג-התחת זכוכית בתנור, תחום ההתמחות העיקרי שלה.
חדש בסטודיו- חוג ויטרז". מועבר על-ידי מורה מקצועית עם נסיון רב בתחום.

מה בסטודיו

מכירת עבודות של האמנית ורד לויתן.

חוגים - לאורך כל השנה מתקיימים חוגים בני שעתיים כל מפגש, הנאה ויצירה של עבודות לפי בחירה.

ימי הולדת - חגיגה עם זכוכית- ציור חיתוך וצביעה של זכוכית להכנת כלי, מראה או תכשיט לפי בחירת החוגג. עוגה וממתקים במרפסת. יופי של חגיגה.מתאים לילדים מגיל 9 וכמובן למבוגרים.

ארועים מיוחדים - ארוע חד פעמי של ארוחת בקר מיוחדת ומפנקת ועבודה בסטודיו- התנסות בחיתוך, צביעה ועבודה עם זכוכית. למבוגרים- לימי הולדת, בקר של גיבוש וסתם מפגש חברות וחברים. מתאים לקבוצות קטנות וכן לקבוצות גדולות.

סדנאות קיץ - סדנת יצירה בזכוכית בטכניקות שונות. פיוזינג, ויטרז" ופסיפס. סדנאות של ארבע שעות בכל יום למשך 3 ימים בקבוצות קטנות. בסדנה לומדים חיתוך זכוכית, צביעה, ציור, תבניות, הלחמה, שיוף וכל מה שקשור לזכוכית.תכשיטים
שעונים
תאורה
יודאיקה
כלי הגשה
אריחים
נבנה ע"י אינדקס עסקים
קופון הזהב - golden coupon